Váš názorline

Jex napsal:
Dobrý den,
hodláte s Korálem něco dělat? Vypadá příšerně a to nejen uvnitř ale i zvenčí a prostranství před ním. Jestli něco neuděláte, nebudete mít proti Pivovaru šanci. Chtělo by to trochu zainvestovat. Viz. Teplice. Kromě toho, kromě Billy u vás ani nic moc není. Doufám, že s tím něco uděláte, byla by škoda, kdyby se Korál zavřel úplně a jen tak chátral.
Přeji hodně štěstí!

Korál DC odpověděl:
Dobrý den. Děkujeme za vyjádření Vašeho kritického názoru a ač tomu nebudete věřit, v Korálu se stále něco děje a snažíme se zlepšovat, na co nám síly a finance stačí, rozhodně nemáme zájem ho zavřít. Zaujala Vás jen BILLA, my vidíme a komunikujeme i s ostatními našimi nájemci, ať už českými nebo jiné národnosti, je jich celkem 21. V únoru přibyla nabídka vín, od března otevře svou provozovnu u nás obuvník se svým sortimentem, a to na místě bývalých levných počítačů. Kolem parkoviště vysadíme v nejbližší době předepsané zimolezy a půdo pokryvné rostliny, byť je nám jasné, že tento pruh kolem parkoviště slouží hlavně kuřákům k odhazování nedopalků. Prostor před Korálem také dozná změn, ještě ladíme a hledáme tu nejlepší variantu. K oživení přispívají i stánkaři. Ono vůbec naše okolí, a to nejen kolem Korálu, je vizitkou nás všech, naší kulturní úrovně. Našim zákazníkům přejeme příjemné nakupování a Vám též hodně štěstí.


LukynoDC napsal:
Chtělo by to pár kosmetických úprav a víc značkových obchodů :)
Vietnamce z 2. patra bych vyhnal a vytvořil bych další ob. jednotky!

Korál DC odpověděl:
Rádi bychom dostali do našeho obchodního centra další obchodníky, bohužel je situace nepříznivá a kupní síla v Děčíně slabá. Značkové obchody upřednostňují novou výstavbu, viz u Kauflandu nebo čekají na Pivovar.

Stránky předchozí 1 2 3

Jídla na dnešek

zobrazit jídelníček na celý týden

Doporučujeme KINO SNĚŽNÍK DĚČÍN
 
 
 
 
 
Akce obchodů

NATUR HOUSE DĚČÍN zbavte se kil navíc